Menu

10 porad na temat seksu zainspirowanych przez Orphan Black

Oto kilka bezcennych porad na temat seksu:

  1. Udawaj kogoś innego. Nie musisz kraść cudzej tożsamości i sypiać z chłopakami innych dziewczyn, ale możesz dodać pikanterii relacji, którą masz. Eksperymentuj, ubieraj się tak, aby podgrzać atmosferę. To naprawdę działa.
  2. Mów o nauce, aby wprawić się w nastrój – opowiadaj o neo-ewolucji oraz mikrobiologii. Jest to bardzo podniecające.
  3. Użyj akcentu. Wejdź do łóżka, okryj się kołdrą i sprawdź jak długo wytrzymasz w tym miejscu i tej pozycji. Dodatkowy punkt za naśladowanie wielu angielskich akcentów.
  4. Miej coś ukrytego w szafce, ale nie mów o tym Twojemu partnerowi. Następnym razem, gdy jesteś z przyjacielem, a Twój partner pojawia się w domu, schowaj przyjaciela w najbliższym pokoju, szafce lub innym miejscu, które jest bardzo blisko.  Będzie to wyglądało, jakbyś była podglądana podczas seksu.
  5. Udzielaj partnerowi sekretnych wskazówek co powinien robić z Tobą. Powiedz dokładnie o swoich pragnieniach, ale nie pozwól, aby partner rozmawiał z Tobą. Odkryjesz, że bycie bezpośrednią sprawia, że dostajesz to, czego pragniesz. To działą szczególnie, gdy Twój seksualny partner jest Twoim pracownikiem.
  6. Wymieniaj się sekretami. Gdy Alison i Donnie zaczęli opowiadać sobie o morderstwach domniemanych wrogów, to uratowało ich małżeństwo. Punkty dodatkowe, jeśli później mieliście seks na lodówce, w której było ukryte ciało ofiary.
  7. Uprawiajcie seks wszędzie w Waszym domu, ale nie w sypialni – może pod prysznicem lub w kuchni, jak Sarah i Paul, lub w łazience, jak Pani S. Jednak nie w stajni i nie w stodole.
  8. Włóż palec do jego ust – najpierw jednak umyj ręce.
  9. Wsiądź do Twojego minivana, udawaj nastolatkę.  Jeśli nie masz minivana, to SUV wystarczy. Zostaw otwarty dach pojazdu podczas uprawiania seksu.
  10. Używaj seksu jako zapłaty, zachowuj się tak, jakbyś przekupowała mężczyznę seksem.

No comments

Dodaj komentarz