Menu

8 seksualnych porad zainspirowanych przez Szakirę

  1. Pozwól pomalować Twoje ciało czarną farbą. Ta scena z La Tortura jest prawdopodobnie najczęściej zapamiętywaną przez widzów sceną. Uprawiaj seks z Twoim partnerem będąc na jego górze – będziesz czuła się niesamowicie seksownie. Taniec brzucha jest opcją do wyboru, ale nie obowiązkową.
  2. Spróbuj czegoś akrobatycznego. Czy pamiętasz, jak Szakira wisiała na rurze w jej video „Wilczyca”? Zainwestuj w tego rodzaju doświadczenie, baw się i wypróbuj pozycję, która wymaga niewiarygodnej elastyczności.
  3. Przez tydzień spróbuj uprawiać seks gdziekolwiek. Szakira nie żartowała, gdy śpiewała „Kiedykolwiek, gdziekolwiek”.
  4. Wypróbuj pozycję, która wymaga poruszania biodrami. Najlepsza jest pozycja na górze lub od tyłu. Pokaż swojemu partnerowi, że Twoje biodra nie kłamią.
  5. Zanim wylądujecie w łóżku, zafundujcie sobie grę wstępną. Delikatnie gryźcie się w usta. Kto powiedział, że tak nie będzie seksownie? Szakira zna moc seksualnej gry wstępnej.
  6. Pozwól, aby Twój partner wszedł pod Twoje ubrania, bez zdejmowania ich. Inspiracją będzie hit Szakiry zatytułowany „Pod Twoimi ubraniami”, załóż seksowną sukienkę i rzuć wyzwanie Twojemu partnerowi, żeby podniecił się bez rozbierania Ciebie.
  7. Potrzyjcie lodem najbardziej wrażliwe części Waszych ciał. Oprócz akcji dziewczyna-na-dziewczynie z RiRi, Szakira wzięła udziałw scenie, podczas której jej chłopak powoli pocierał jej ciało lodem – było to w teledysku „Nielegalna”.
  8. Uprawiaj seks pod prysznicem w mokrej koszulce. Czy naprawdę muszę wyjaśniać, dlaczego to jest tak bardzo podniecające?

No comments

Dodaj komentarz