Menu

18 zaskakujących wskazówek udzielanych przez panów kobietom

Cosmpolitan.com przeprowadził ankietę wśród mężczyzn, w której spytał o najlepszy seks jaki mieli, zadał pytanie co czyniło go tak niezwykłym. Panowie udzielili kilkunastu wskazówek.

 1. Bądź tak pewna siebie, jak tylko możesz. Uwierz w swoją seksowność i to, że ona sprawi, że ja też będę pewny siebie. Pozwól przejąc kontrolę, ale rządź też mną. Równowaga dominacji jest niezaprzeczalnie seksowna – Harrison, 22.
 2. Gdy Ty jesteś na górze, to jest zadziwiające. Uwielbiam poruszanie biodrami mocne i szybkie – Dustin, 28.
 3. Nie obawiaj się wyprzedzać i prosić o to, czego chcesz: fantazje, działania, pozycje – Greg, 36.
 4. Nie bój się mówić mężczyźnie czego od niego oczekujesz – oznacza to, że dostaniesz to, czego pragniesz – Brian, 33
 5. Nie zapominaj o seksie francuskim – Tanner, 21
 6. Całuj, przytulaj, dotykaj. Bądź bardziej kochająca – Gabriel, 27
 7. Rozmawiaj z nami. To jest więcej warte, gdy powiesz co lubisz i czego nie lubisz. Udawanie orgazmu, ponieważ chcesz, aby mężczyzna czuł się dobrze, nie pomaga nikomu – Daniel, 23
 8. Upewnij się, że my wiemy o tym, czy Tobie jest dobrze. Nawet, jeśli nie lubisz mówić sprośnych rzeczy, powiedz czy Tobie jest dobrze. Zwyczajne „Nie przestawaj” wystarczy – Ryan, 19.
 9. Masturbuj się na naszych oczach. Moja dziewczyna robiła to i powiedziała „Możesz patrzeć, ale nie możesz dotykać”. Gdy skończyła, zaczęliśmy uprawiać seks i to był najlepszy seks w moim życiu – Nadeem, 23.
 10. To nie jest test siłowy, nie musisz chwytać penisa bardzo mocno podczas pieszczot ręką – Tom, 24.
 11. Utrzymuj kontakt wzrokowy podczas seksu francuskiego. To jest naprawdę najlepsza część takich zabaw, ale często pomijana przez kobiety – Johnny, 29.
 12. Uśmiechaj się podczas seksu – to jest seksowne i wiem, że dobrze się bawisz – Jason, 25.
 13. Bądź głośna i otwarta na zmiany pozycji – Ryan, 21.
 14. Zaciskaj mięśnie Kegla, gdy on jest w środku. To niesamowite uczucie – Gene, 15. Owiń nogi wokół mnie. Będę bliżej – Andrew, 22.
 15. Prowadź mnie, gdy jestem na Tobie – Tom, 19.
 16. Feromony istnieją z jednego powodu – one podniecają ludzi. Wiele kobiet obawia się intymności, jeśli nie wzięły prysznica w tym dniu lub są po wysiłku fizycznym, ale lubię, gdy kobieta, która mnie pociąga, ma własny zapach. Odrobina naturalnego zapachu nie zaszkodzi – Sean, 32.
 17. Nie obawiaj się pozycji na mężczyźnie. Nie jest dobrze, gdy to mężczyzna jest zawsze na górze – Wayne, 18.

No comments

Dodaj komentarz