Menu

10 seksualnych wskazówek zainspirowanych przez Jennifer Lopez

  1. Pocałuj partnera w koniuszki palców, potem powoli zejdź w dół. Jak J. Lo śpiewa w „Czekając na Ciebie dziś wieczorem”, bądź zmysłowa i poczuj Twoje palce na jego palcach, na ich koniuszkach. Twój partner może pieścić każdy fragment Twojego ciała.
  2. Bądź głośna. J. Lo uczy nas wszystkiego w jej piosence „Bądźmy głośno” – oznacza to, że nigdy nie powinnaś dławić Twoich emocji. Krzycz – Twoi sąsiedzi wytrzymają.
  3. Raz, drugi, trzeci lub czwarty – podobnie jak Jenny, Ty też „Nigdy nie masz dość”, ponieważ nie masz dosyć jego, Twojego partnera.
  4. Odegraj Twoją ulubioną scenę z filmu. W „Czekając na dzisiejszy wieczór” J. Lo mówi, że jej życie seksualne jest jak scena z filmu, więc wypróbuj scenę z filmu, może taką zainspirowaną „Titanikiem”.
  5. Spróbuj seksu w samochodzie. Ponieważ, gdy Ty „Luh Ya Papi”, oznacza to, że jesteście spontaniczni i korzystacie z każdej szansy na uprawianie seksu.
  6. Bądźcie tak blisko siebie, jak to możliwe. J. Lo jest romantyczna w głębi serca. Przygaście światła w samochodzie, rozbierzcie się do naga, bądźcie „skóra przy skórze”, jak śpiewa J. Lo w piosence „Pierwsza miłość”.
  7. Grajcie w seksowną grę. W „Come over” ona prosi mężczyznę, aby przyszedł do jej pokoju na małą grę i chociaż nie informuje dokładnie co to za gra, wydaje się nieprawdopodobne, że ma na myśli na przykład grę „Monopol”.
  8. Gdy tylko zmienicie pozycje w łóżku, idźcie do innego pokoju w domu. J. Lo potrzebuje czterech lub pięciu łóżek, aby skończyć miłosne swawole – przynajmniej tak śpiewa w „I luh ya papi”. Zacznijcie w łóżku, później pójdźcie do kuchni, na kanapę, itd.
  9. Zróbcie to na podłodze. Jeśli „Na podłodze” jest Twoim ulubionym utworem J. Lo, przekształć sypialnię w miejse do tańca, przynieś wiszącą połyskliwą kulę i przymocuj ją do sufitu, tańcz przez całą noc i nie martw się o łóżko i seks na tym meblu.
  10. Bądź salsera przez całą noc. J. Lo zna klucz do uwodzenia poprzez pokazywanie filmów ze scenami tańca. Podaje nawet przykład w piosence „Papi”, jak wyrzucanie rąk do góry i poruszanie biodrami z prawej na lewą. Upewnij się, że naśladujesz J. Lo, noś strój zainspirowany stylem tej piosenkarki.

No comments

Dodaj komentarz